Rozkład dla przystanku:
(1032) Pl. Św. Małgorzaty
Linia autobusowa:
31
6 - kierunek: KOPERNIKA / PSZENNO
9 - kierunek: LEŚNA SZPITAL
10 - kierunek: POGORZAŁA
20 - kierunek: WIERUSZÓW
30 - kierunek: POGODNA IDEAL
41 - kierunek: PL.GRUNWALDZKI
43 - kierunek: PL.GRUNWALDZKI
60 - kierunek: PL.GRUNWALDZKI
Pokaż wszystkie linie z tego przystanku
Najbliższe odjazdy z tego przystanku
Eksportuj do PDF (wydruk)
Eksportowanie rozkładu/ow do dokumentu DPF
×
Format A4
Format A3