Rozkład dla przystanku:
(1033) Pl. Św. Małgorzaty
Linia autobusowa:
990
4 - kierunek: KOPERNIKA
20 - kierunek: WIERUSZÓW
30 - kierunek: LUBACHÓW
41 - kierunek: MARCINOWICE
43 - kierunek: MARCINOWICE
52 - kierunek: KOPERNIKA
60 - kierunek: STACHOWICE
Pokaż wszystkie linie z tego przystanku
Najbliższe odjazdy z tego przystanku
Eksportuj do PDF (wydruk)
Eksportowanie rozkładu/ow do dokumentu DPF
×
Format A4
Format A3